9105 Etsningar
Såld: 200 kr
Såldes den 10 januari 2022 -
5339 Etsningar
Föreningen för grafisk konst, diverse. Ej signerad
Såld: 1.300 kr
Såldes den 27 juli 2020 -
8678 Etsningar i mapp
Såld: 250 kr
Såldes den 6 mars 2017
2068 Etsningar
Såld: 200 kr
Såldes den 2 juni 2014 -
8024 Etsningar
2 st, Föreningen för grafisk konst, Zorn & Larsson
Såld: 1.900 kr
Såldes den 3 november 2008 -
8020 Mapp med etsni..
Föreningen för grafisk konst, Bla Axel Fridell
Såld: 450 kr
Såldes den 3 november 2008
2484 Etsningar & tr..
Div bla. Föreningen för grafisk konst
Såld: 350 kr
Såldes den 21 januari 2008